LATINO SOLO

To nic innego jak zestaw niezwykle żywiołowych rytmów tańców latynoamerykańskich. Cha-cha, zmysłowa rumba, samba i szalony jive sprawią, że odkryjesz radość i satysfakcję płynącą z tańca. Jako uzupełnienie programu oferujemy pasodoble, salsę oraz bachatę w wykonaniu niektórych z naszych instruktorów. Tańcząc, lepiej poznasz swoje ciało, a gorące rytmy, pomogą w nabraniu pewności siebie na parkiecie.

 

SALSA SOLO

Charakteryzuje się ona tańczeniem wszystkich figur po linii. Cechuje ją duża częstotliwość obrotów i liczne elementy solowe. Na kolejnych zajęciach rozszerzamy zakres ruchów o nowy footwork i shine steps (kroki solowe). Zajęcia są skierowane do tych , którzy chcą naturalnie, pewnie i swobodnie poczuć się na parkiecie. Natomiast jeżeli tańczysz salę w parze, to kurs będzie dobrym uzupełnieniem  posiadanych umiejętności.


BACHATA SOLO

Zmysłowy wolny taniec z karaibów charakteryzuje się płynną pracą bioder i łatwym footworkiem (pracą stóp).

 

LADIES SENSUAL DANCE

Jesteś kobietą i chcesz przez taniec wyrazić swoją kobiecość, wdzięk, sexapil? To właśnie kurs przeznaczony dla Ciebie. Dzięki tej technice tańca nauczysz się wyrażać ową grację oraz zmysłowość poprzez kroki, ujawniające wszelkie atuty kobiecego ciała oraz przekazujące mnóstwo emocji. Jeżeli nie miałaś do czynienia nigdy z tańcem, nie przejmuj się, ponieważ z początkiem każdego miesiąca jest układana nowa choreografia. Pozwól wydobyć z siebie to, co najpiękniejsze a wszystko to za sprawą zajęć!


LATINO SHOW

Zajęcia dla osób, które lubią uczyć się krótkich choreografii do światowych przebojów w przeróżnych klimatach tanecznych m.in. takich jak latino, taniec musicalowy, rock nad roll, charleston, burleska i inne. W ramach lekcji mieszamy różne style tworząc „mini show” oraz pracujemy nad koordynacją, pamięcią i synchronizacją w grupie.

 

MODERN JAZZ

Modern jazz to pochodna tańca jazzowego, dziś bardzo popularna ze względu na możliwości jakie daje tancerzom. Technika ta, oparta na zasadzie kontrastów, pozwala bowiem na wyrażenie siebie i swoich emocji, tak jak żaden inny taniec.

W ogóle sam taniec jazzowy cechuje się dużą swobodą, dzięki czemu ma ogromny wpływ na każdego tancerza – umożliwia wykształcenie własnego stylu, uczy nas świadomości własnego ciała, pomaga w dalszym rozwoju.

Modern jazz polecamy każdemu kto w tańcu szuka sposobu na wyrażenie siebie.