Street dance

Na zajęciach uczymy się poszczególnych kroków na bazie szeroko pojętych tańców ulicy związanych z kulturą hip-hop’u. Kombinacja różnych technik tańca oraz elementów w parterze, kształtuje wytrzymałość, kondycję, uczy płynnych ruchów, a także nagłych zatrzymań w jednym układzie choreograficznym. Na kolejnych spotkaniach kombinacje są powtarzane i uzupełniane o nowe, coraz trudniejsze sekwencje.

Zapraszamy do jednej grupy wiekowej:
sobota godz. 10:10-11:05 – START: 8.01.2022 r.

Adres: Przystanek Kultura 05-500 Piaseczno pl. Piłsudskiego 9

Cennik zajęć 55-minutowych od osoby:
– opłata za pojedyncze zajęcia: 50 zł
– opłata miesięczna: 40 zł x ilość kolejnych zajęć w danym miesiącu
(płatna z góry do 25 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc zajęć)
– opłata semestralna: 30 zł x ilość kolejnych zajęć w danym semestrze
(płatna z góry na 3 dni przed rozpoczęciem semestru)

Z Kartą Dużej Rodziny zniżka -30% od opłaty pakietowej (miesięcznej lub semestralnej).

Zapisy i płatności:
Akademii Tańca I AM DANCE

www.iamdance.pl
tel. 696 919 985
e-mail: info@iamdance.pl
www.facebook.com/UwolnijEmocje

Prowadzący: Kamil Przepiórkowski

Kamil ukończył kurs na instruktora tańca sportowego w Polskiej Akademii Sportu oraz szkolenie przygotowujące do prowadzenia zajęć tanecznych, organizowane przez Mazowiecką Grupę Szkoleniowo-Doradczą o specjalizacji taniec nowoczesny i towarzyski. Swoje umiejętności ciągle podnosi na międzynarodowych warsztatach i festiwalach np. Warsaw Salsa Summer Festival, Warsaw Salsa Festival, Bachata Lovers Festival oraz Unfreez Hip-hop.

Na jego warsztatach szkolili się finaliści You Can Dance, którzy odnosili sukcesy w odcinkach na żywo. Z kolei z Centrum Kultury Piaseczno współpracuje od 2011 roku ucząc styli takich jak: street dance oraz videoclip dance (taniec nowoczesny), a także taniec towarzyski. Poza tym układa choreografię na pierwszy taniec dla narzeczonych oraz uczy stylów latynoskich takich jak salsa i bachata.
Więcej: http://www.iamdance.pl/kamil-przepiorkowski/