Jako dziecko przez cztery lata uprawiała gimnastykę artystyczną. Następnie jej uwagę zwróciło pływanie synchroniczne oraz tenis, który towarzyszył jej przez kolejne 10 lat. Ponad to jednocześnie utrzymywała kontakt z tańcem, uczęszczając na zajęcia z tańca towarzyskiego.

W 2007 roku rozpoczęła przygodę z salsą i od tej pory pochłonęła ją całkowicie. Po pierwszym roku nauki tańczyła już w grupie choreograficznej mambo pod okiem Rafała Krakowiaka. W latach 2009-2012 była już członkiem półprofesjonalnej formacji Sala Show prowadzonej pod okiem Ani
Chagowskiej oraz Marka Domańskiego. Jednocześnie tańczyła w grupie choreograficznej dla kobiet Ladies Styling Ani Chagowskiej oraz grupie choreograficznej salsy w parach Pauliny Roos. Liczne pokazy oraz ciągłe treningi sprawiły, że zapragnęła więcej i w 2010 roku ukończyła kurs na instruktora tańca sportowego w Polskiej Akademii Sportu. Swoje umiejętności nieustannie podnosi na profesjonalnych warsztatach,międzynarodowych kongresach i festiwalach tanecznych takich jak: Bachata Lovers Festiwal, Berlin Salsa Congress, Ryga Salsa Festival, Croatian Summer Salsa Festival, Warsaw Salsa Summer Festival, Warsaw Salsa Festiwal. Na swoim koncie ma liczne występy na polskich oraz międzynarodowych festiwalach w tańcu zespołowym m. in. Warszawa, Jędrzejów, Berlin, Ryga. Do 2015 roku członkiem Formacji Clau&Luke prowadzonej przez Klaudię Oleksak oraz Łukasza Słaniewskiego, z którą często występowała.

Taniec jest dla niej językiem uniwersalnym, przez który kocha wyrażać siebie, swoje myśli i uczucia. Na zajęciach stara się przekazywać swoją pasję oraz energię uczestnikom, ponieważ taniec to nie tylko kroki lecz wspaniała przygoda oraz mowa ciała.

Zawodowo realizuje się również jako trener oraz psycholog rozwoju osobistego, prowadząc konsultacje, zajęcia z zakresu umiejętności społecznych oraz umiejętności wychowawczych dla rodziców, jak również warsztaty profilaktyczne dla młodzieży.