Zapytaj o dostępność terminów i instruktorów: tel. 696 919 985 lub info@iamdance.pl

 

Nie pasuje ci żaden termin zajęć, a może pracujesz na różne zmiany lub masz za daleko? Nie patrz na nasz grafik i sam zdecyduj kiedy chcesz mieć kurs tańca i czego chcesz się uczyć. My zapewnimy instruktora oraz salę lub zajęcia odbędą się nawet u Ciebie w domu!

Proponujemy lekcje tańca towarzyskiego, na których będziemy się uczyć walca angielskiego i wiedeńskiego, a także stylów takich jak: tango, quickstep, foxtrot, rumba, cha cha, samba, jive. Możesz także wybrać inne tańce użytkowe takie jak: rock and roll, boogie woogie, salsa, bachata , kizomba, party dance, które będą przydatne na studniówce, weselu lub innych imprezach. Możliwa jest także nauka solo. Proponujemy style takie jak: hip-hop, street dance, modern jazz, sexy dance, latino solo, joga i inne.

Cena ustalana jest indywidualnie i zależna jest od ilości osób na zajęciach, dojazdu oraz długości lekcji. Im więcej znajomych znajdziesz na wspólne zajęcia, tym opłata za osobę będzie niższa. Przykładowa cena 60-minutowych zajęć na naszej sali to 150 zł za osobę, parę. Przy czterech osobach to tylko 40 zł za zajęcia. Natomiast przy trzech parach cena wynosi 35 zł za uczestnika. Przy większej ilości kursantów cena będzie niższa.