05-500 Józefosław, ul. Julianowska 67 A (Klub Kultury Józefosław)

 

Salsa solo on2
Salsa liniowa jest niezwykłym tańcem opartym na równie niezwykłej muzyce, która dojrzewała przez pokolenia żyjących na Karaibach czarnoskórych mieszkańców i rozkwitła w latach 70-tych ubiegłego wieku w USA. Każde zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki, która kładzie nacisk na izolacje ciała i ćwiczenie koordynacji oraz równowagi, co pozwala w swobodnym poruszaniu się i pogłębia świadomość poruszania się. Następnie ćwiczymy kroki solowe łącząc je w choreografie. Zajęcia są skierowane do młodzieży i dorosłych.
Termin: poniedziałek godz. 20:15-21:10

Latino solo

To nic innego jak zestaw niezwykle żywiołowych rytmów tańców latynoamerykańskich. Cha-cha, zmysłowa rumba, samba i szalony jive sprawią, że odkryjesz radość i satysfakcję płynącą z tańca. Jako uzupełnienie programu oferujemy salsę oraz bachatę. Tańcząc, lepiej poznasz swoje ciało, a gorące rytmy, pomogą w nabraniu pewności siebie na parkiecie. Zajęcia są skierowane do młodzieży i dorosłych.
Termin: czwartek godz. 9:20-10:15

Cennik zajęć 55-minutowych od osoby:
– opłata za pojedyncze zajęcia: 50 zł
– opłata pakietowa za 4 kolejne zajęcia w danej grupie = ½ poziomu: 180 zł
– opłata pakietowa za 8 kolejnych zajęć w danej grupie=1 poziom: 320 zł

Taniec malucha (taniec nowoczesny videoclip dance) 3-5 lat
Dzięki nauce tańca dziecko odkrywa swoje zdolności, zamiłowania i nabiera pewności siebie oraz przełamuje bariery. Na zajęciach rozwija ono swoje umiejętności poprzez zabawę, relaksację i systematyczne powtarzanie na wiele różnorodnych sposobów. Uczymy jak interpretować muzykę oraz bawić się nią poprzez improwizację i własną inwencję twórczą. Staramy się, aby dziecko nie nudziło się i z przyjemnością chodziło na lekcje tańca, ale jednocześnie wymagamy, aby każdy przykładał się do ćwiczeń i robił postępy.
Termin:  czwartek godz. 10:30-11:10

Cennik zajęć 40-minutowych od osoby:
– opłata za pojedyncze zajęcia: 40 zł
– opłata miesięczna: 30 zł x ilość kolejnych zajęć w danym miesiącu
(płatna z góry do 25 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc zajęć)
– opłata semestralna: 20 zł x ilość kolejnych zajęć w danym semestrze
(płatna z góry na 3 dni przed rozpoczęciem semestru)

 

Zapisy w Akademii Tańca I AM DANCE
www.iamdance.pl
tel. 696 919 985
e-mail: info@iamdance.pl
www.facebook.com/UwolnijEmocje

Instruktor:  Kamil Przepiórkowski

Kamil ukończył kurs na instruktora tańca sportowego w Polskiej Akademii Sportu oraz szkolenie przygotowujące do prowadzenia zajęć tanecznych, organizowane przez Mazowiecką Grupę Szkoleniowo-Doradczą o specjalizacji taniec nowoczesny i towarzyski. Swoje umiejętności ciągle podnosi na międzynarodowych warsztatach i festiwalach np. Warsaw Salsa Summer Festival, Warsaw Salsa Festival, Bachata Lovers Festival oraz Unfreez Hip-hop.

Na jego warsztatach szkolili się finaliści You Can Dance, którzy odnosili sukcesy w odcinkach na żywo. Z kolei z Centrum Kultury Piaseczno współpracuje od 2011 roku ucząc stylów takich jak: street dance oraz videoclip dance (taniec nowoczesny), a także taniec towarzyski. Poza tym układa choreografię na pierwszy taniec dla narzeczonych oraz uczy stylów latynoskich takich jak salsa i bachata.

Więcej: http://www.iamdance.pl/kamil-przepiorkowski/