J4

Siedziba Główna

05-500 Piaseczno ul. Jaspisowa 4

 

DOJAZD AUTEM:

Jadąc ul. Puławską w stronę Warszawy należy skręcić w prawo w ul. Geodetów (koło Toyoty przy CH Auchan), następnie trzeba skręcić w prawo w ul. Rubinową (czwartą z kolei) i druga ulica w lewo to już będzie Jaspisowa.

DOJAZD AUTOBUSEM:

Jadąc autobusem 739 (odjazd z przystanku Julianowska-Cmentarz w Piasecznie lub z Metra Wilanowska) wysiadamy na przystanku Rubinowa. Stamtąd musimy kawałek przejść od Geodetów (cofamy się do ul. Rubinowej, idąc Rubinową, skręcamy w drugą ulicę po lewo – to już Jaspisowa – potem do końca Jaspisowej i skręcamy w prawo – na rogu jesteśmy MY). 
Można też jechać 709 i przejść kawałek od przystanku „Mysiadło”, kierując się w stronę Józefosławia.  

 


Szkoła Podstawowa

05-500 Piaseczno ul. Julianowska 66 c

Wejście i parking od strony torów.

DOJAZD AUTEM:

Jadąc ul. Julianowską należy skręcić w prawo w pierwszą uliczkę za torami, za ul.Urbanistów (jadąc od strony Konstancina) lub w pierwszą uliczkę w lewo przed torami. Możliwość zaparkowania samochodu przy torach.

DOJAZD AUTOBUSEM:

– autobusem 739 z przystanku Metro Wilanowska (wysiadamy na przystanku NADZIEI: 100 m od sali)
– autobusem 739 z przystanku Julianowska – Cmentarz w Piasecznie (wysiadamy na przystanku URBANISTÓW: 250 m od sali)Orzeszkowej-15

O15

 

 

 

Przedszkole Ptasie Gniazdo
05-500 Piaseczno ul. Orzeszkowej 15 (wejście od strony ul. Orzeszkowej)

DOJAZD AUTEM:

Obwodnicą Piaseczna od ul. Żeromskiego na przeciwko Dr Irena Eris (dojazd bezpośrednio na parking) lub skręcając z obwodnicy (od strony skrzyżowania na Chyliczkowskiej) w ul. Żeromskiego, a następnie w pierwszą, w lewo ul. Elizy Orzeszkowej.

DOJAZD AUTOBUSEM:

– 727 z Głoskowa: przystanek DOM KULTURY na ul. Kościuszki lub przystanek URZĄD MIASTA ul. Sierakowskiego (1000 m do sali)
– 727 z Warszawy: przystanek KOLEJKA PIASECZYŃSKA na ul. Sienkiewicza lub URZĄD MIASTA (około 800 m do sali)

Możliwość zaparkowania samochodu.

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH
05-500 Józefosław ul. Kameralna 11

DOJAZD AUTEM:

Jadąc ul. Julianowską od strony cmentarza należy dojechać do ul. Kameralnej (druga ulica po ul. Cyraneczki) i skręcić w lewo w nią.

DOJAZD AUTOBUSEM:

– autobusem 739 z przystanku Metro Wilanowska (wysiadamy na przystanku JULIANÓW) i należy dojść pieszo ok. 100m.
– autobusem 739 z przystanku Julianowska – Cmentarz w Piasecznie (wysiadamy na przystanku JULIANÓW i należy dojść pieszo ok. 100m.

 

KLUB KULTURY JÓZEFOSŁAW 
05-500 Józefosław ul. Urocza 14

DOJAZD AUTEM:

Jadąc ul. Julianowską od strony cmentarza należy dojechać do ul.Cyraneczki i skręcić w lewo w nią. Wejście do Klubu Kultury znajduje się od strony ul Cyraneczki.

DOJAZD AUTOBUSEM:

– autobusem 739 z przystanku Metro Wilanowska (wysiadamy na przystanku MAGNOLII (przystanek na żądanie) i kierujemy się na północ, w stronę ul. Cyraneczki (ok. 450m)
– autobusem 739 z przystanku Julianowska – Cmentarz w Piasecznie (wysiadamy na przystanku MANGOLII (przystanek na żądanie) i kierujemy się na północ, w stronę ul. Cyraneczki (ok. 450m)

 

PRZYSTANEK KULTURA PIASECZNO
05-500 pl. Piłsudskiego 9

DOJAZD AUTEM:

Miejscem docelowym jest budynek na przeciwko kościoła św. Anny, bezpośrednio przy fontannach. Dojazd od ul. Józefa Sierakowskiego lub Tadeusza Kościuszki.

DOJAZD AUTOBUSEM:

– autobusem 709 z ul. Puławskiej (przystanek Szkolna), kierując się w stronę fontann, należy przejść na pieszo ok. 350m
– autobusem 710 z ul. ul. Puławskiej (przystanek Szkolna), kierując się w stronę fontann, należy przejść na pieszo ok. 350m